Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II

W tym miesiącu31093

Kto jest online?

Online

Uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny, zachwycili swoją grą aktorską, muzykowaniem a także sztuczkami magicznymi licznie przybyłych na krzyżowiańskiej jasełka gości. Wśród przybyłych  znaleźli się: przedstawicielka Kuratorium Oświaty Pani I. Włoch,  Radni powiatowi – Pani A. Wasilewska i Pan T. Pal, kierownik referatu oświaty Pan B. Jafernik, radni Rady Gminy Jeleśnia  -  Panowie F. Mrowiec i K. Płaza, sołtys Krzyżowej, Pani S. Góra.

Pod opieką Pana Józefa Hubki powstał zabawny, pełen emocji, chwytający za serce spektakl pt. „Noc uzdrowienia”. Jak to jest już w tradycji naszych szkolnych jasełek nie, zabrakło w nich wątków góralskich, tak bliskich naszym sercom. Uczniowie pięknie prezentowali się w strojach, o które zadbała Pani Iwona Stolarczyk. Po raz kolejny mogliśmy także podziwiać świetną scenografię autorstwa Pani Ewy Stokłosy i Pana Jana Waligóry. Nieocenionych  rad  w czasie prób udzielał Pan Piotr Piecha zaprzyjaźniony ze szkołą aktor teatralny.