Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II
w Krzyżowej

user_mobilelogo

11 grudnia uczniowie klas VI i II gimnazjum wraz z  nauczycielem wychowania fizycznego wybrali się na  lodowisko  Orlik w Bielsku Białej. Uczniowie w ramach wychowania fizycznego mogli się oddać szaleństwu jazdy na łyżwach. Niektórzy stawiali swoje kroki na lodzie po raz pierwszy, inni jeździli już prawie jak „zawodowcy”. Mimo upadków gdzie przydała się koleżeńska pomoc i obolałych nóg jednym i drugim dopisywały humory. Okazała się, że pomysł był trafiony ponieważ wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Wracając do szkoły planowaliśmy kolejny wyjazd.

25 września uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w gminnych rozgrywkach w piłce nożnej w których wzieło udział 7 szkół podstawowych. W rozegranym hali sportowej w Korbielowie turnieju piłki nożnej, nasza druzyna zajęła III miejsce, wyprzedzając 4 innych zespołów z gminy Jeleśnia. Gratulujemy !!!

Uczniowie klasy I gimnazjum nagrali film "WF MARZEŃ", który został wysłany na konkurs. Film został odrzucony z przyczyn formalnych. Sami oceńcie czy Wam się podoba.

W Zespole Szkół nr 4 w Sopotni Wielkiej odbyły się gminne zawody w piłce koszykowej w kategorii dziewczyn ( szkoła podstawowa). Nasza drużyna w składzie: Elżbieta Słowik, Marlena Cudzich, Michalina Mrózek, Juraszek Angelika, Matuszna Anna, Góra Kinga, Czul Daria, Witas Marta, Wyród Martyna, Janiczek Natalia zajęły I miejsce, pokonując w finale drużynę ze Szkoły Podstawowej nr w Jeleśni, tym samym rewanżując się za przegrany zeszłoroczny finał.

1.10.2016r w Zespole Szkół nr 2 w Jeleśni odbyło się Grand Prix w tenisie stołowym. Duży sukces odniosły uczennice naszej szkoły. Marta Witas zajęła II a Ola Góra III miejsce. Gratulujemy !!!

20 września 2016r. młodzież z gminy Jeleśnia brała udział w biegach przełajowych na dystansie 800m i 1000m. Dziewczyny ze szkoły podstawowej i chłopcy z gimnazjum okazali się bezkonkurencyjnii zajmując I miejsce tym samym awansując na zawody powiatowe. Chłopcy reprezentujące szkołę podstawową oraz dziewczyny z gimnazjum po zaciętej walce zajęli II miejsce. Grarulujemy !!!