Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II

W tym miesiącu14698

Kto jest online?

Online

Uczennice z klasy III (Milena Dendys, Nikola Góra, Oliwia Jędrzejas, Martyna Machała i Wiktoria Szwarc) z inicjatywy pedagoga szkolnego wzięły udział w powiatowym konkursie plastycznym ,,Bombka Bożonarodzeniowa” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno- Pedagogiczna w Żywcu. Prace wykonały w szkole na plastyce.

Oliwia Jędrzejas otrzymała wyróżnienie w tym konkursie i została zaproszona na uroczyste rozdanie nagród, które odbyło się 16 grudnia 2019 roku. Oliwia dostała dyplom, książkę i długopis. Gratulujemy sukcesu!

Wychowawczyni Anna Wyleciał