Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji.

Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II
w Krzyżowej

user_mobilelogo

Do wakacji zostało

dni
godziny
:
minut
:
sekund

Pogoda

teraz
ciśnienie
wiatr

Zegar

   

Kalendarz

Statystyki odwiedzin

3.png6.png0.png6.png7.png4.png4.png
Dzisiaj5107
Wczoraj4729
W tym tygodniu24399
W tym miesiącu14826
Wszystkie3606744

Kto jest online?

3
Online

We wrześniu w życiu klasy pierwszej wiele się działo. 1 września rozpoczęła się wielka, szkolna przygoda. Uczniowie zostali uroczyście przywitani przez dyrektora szkoły – Pana Mariana Makucha i otrzymali na dobry początek tytki ze słodyczami.

       Na samym początku uczniowie przystąpili do projektu ,,Bezpieczeństwo najważniejsze”. Dzięki niemu nauczyli się jak dbać o swoje bezpieczeństwo w szkole i na drodze. Poznali zasady reżimu sanitarnego, ćwiczyli bezpieczne przechodzenie przez drogę, mieli spotkanie z policjantami, wykonali znaki drogowe i wzięli udział w konkursie ze znajomości numerów alarmowych. Realizację projektu wspomagały okolicznościowe gazetki klasowe i filmy edukacyjne.

      W klasie dzięki zaangażowaniu rodziców i uczniów powstał piękny kącik przyrody. Można w nim podziwiać zgromadzone dary jesieni i cieszyć oczy tym, co daje nam natura.

       Uczniowie po trudach nauki mieli chwilę relaksu. W poniedziałek 20 września na sali gimnastycznej świetnie się bawili, korzystając z dmuchanego zamku. Było wesoło i przyjemnie. To była wspaniała okazja do integracji.

       21 września uczniowie oglądali przedstawienie ,,Świat naszych przodków. Polskie zwyczaje i obyczaje” w wykonaniu aktorów z Krakowa. 30 września w klasie był obchodzony Dzień Chłopaka. Z okazji tego święta chłopcy otrzymali od dziewczynek życzenia, prezenty i laurki. Odbyło się też przyjęcie. Były pyszne babeczki i soki.

 

                                                       Wychowawczyni klasy Anna Wyleciał