Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji.

Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II
w Krzyżowej

user_mobilelogo

Do wakacji zostało

dni
godziny
:
minut
:
sekund

Pogoda

teraz
ciśnienie
wiatr

Zegar

   

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

18 maja 2018 roku odbyła się w naszej szkole konferencja podsumowująca rezultaty projektu „Stres nasz – wróg, ICT – nasz przyjaciel” realizowanego w ramach Mobilności Kadry Edukacji Szkolnej i finansowanego z programu POWER, którego uczestnikami byli nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Krzyżowej.

W konferencji wzięli udział: Wójt Gminy Jeleśnia pani Anna Wasilewska, przedstawiciele Rady Gminy z przewodniczącym panem Ryszardem Nowakiem, dyrektorzy szkół, przedstawiciele Rady Rodziców oraz przedstawiciele innych placówek oświatowych. Ważnym gościem była pani Joanna Sobotnik, pracownik Zespołu Programów Europejskich i Współpracy z Zagranicą, która przygotowała prezentację zachęcającą kadrę nauczycielską do brania udziału w podobnych projektach.

Konferencję otworzył występ taneczny uczennic szkoły podstawowej, wprowadzający uczestników w klimat krajów południowoeuropejskich, w których odbywały się szkolenia.

Nauczyciele, wykorzystując zdobyte umiejętności, przygotowali ciekawe prezentacje multimedialne, dzieląc się z uczestnikami konferencji nie tylko  wiedzą teoretyczną, ale również praktyczną. Przybyli goście wzięli bowiem udział w interaktywnym quizie, przeprowadzonym na platformie Kahoot. W ten sposób mieli okazję zdobyć nowe doświadczenia w posługiwaniu się technologią informacyjną i na własnej skórze przetestować jej skuteczność .

Na zakończenie uczestnicy konferencji zostali zaproszeni na poczęstunek, podczas którego mieli również okazję poznać i skosztować specjałów tradycyjnej kuchni angielskiej, włoskiej i hiszpańskiej. Szkolenia, w których nauczyciele wzięli udział, były bowiem nie tylko okazją do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, ale  również umożliwiły im poszerzenie wiedzy o kulturze i tradycjach innych krajów europejskich.