11 grudnia uczniowie klas VI i II gimnazjum wraz z  nauczycielem wychowania fizycznego wybrali się na  lodowisko  Orlik w Bielsku Białej. Uczniowie w ramach wychowania fizycznego mogli się oddać szaleństwu jazdy na łyżwach. Niektórzy stawiali swoje kroki na lodzie po raz pierwszy, inni jeździli już prawie jak „zawodowcy”. Mimo upadków gdzie przydała się koleżeńska pomoc i obolałych nóg jednym i drugim dopisywały humory. Okazała się, że pomysł był trafiony ponieważ wszyscy uczestnicy byli zadowoleni. Wracając do szkoły planowaliśmy kolejny wyjazd.